ul. Wschodnia 6, Pleszew

Naklejki kalkulator

naklejki_hologramowe
szablon-miniaturki-ikolor-foliowe

Wykonane na ekologicznym kremowym papierze z prążkami.

Wyróżnij swoją markę z tłumu i jednocześnie działaj proekologicznie. Wypróbuj nasze naklejki ekologiczne wykonane na papierze eko-kraft z prążkami.

Nasze naklejki są nie tylko wyjątkowo trwałe i odporne na ścieranie, ale również przyjazne dla środowiska. Papier eko-kraft, z którego wykonane są nasze naklejki, jest w pełni biodegradowalny i pochodzi z recyklingu. Dzięki prążkom na papierze, nadruk wyglądają bardzo naturalnie i rustykalnie, co z pewnością przyciągnie uwagę klientów.

Naklejkom papierowym możemy nadać dowolny, wybrany przez klienta kształt. Na powierzchni mogą znajdować się dowolne treści czy też obrazy w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Tekst i numeracja zawsze pozostaje czytelne druk odbywa się na nowoczesnej maszynie cyfrowej Canon.

Wprowadź rozmiar

Wykończenie naklejek
Cena brutto:

Cena netto:


Zaprojektuj w kreatorze*

*Jeżeli posiadasz własny projekt, dodasz go w koszyku

Dowolny kształt

Dobrze wyposażony w technologię cyfrową park maszynowy pozwala na precyzyjne cięcie po dowolnym, wybranym przez Klienta kształcie. Unikamy dzięki temu zbyt wysokich kosztów wykrojników.

Odporność

Nasze nalepki wykonane są z wysokiej jakości foli PCV Polskich i Niemieckich producentów dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne oraz są wodoodporne.

Kolorystyka CMYK

Wysoką jakość naklejek zapewniają nowoczesne maszyny do druku eco-solventowego. W naszej drukarni znajdują się maszyny światowej klasy producentów takich jak Mutoh i Roland

Personalizacja

Odpowiednio dobrane urządzenia oraz umiejętności pracowników pozwalają na personalizacje etykiet. Możemy personalizować etykiety w dowolny sposób: numery, daty, imiona dla nas to nie problem.


Najczęściej zadawane pytania

Jaką technologią wykonywane są naklejki?

Naklejki wykonywane są na cyfrowej maszynie produkcyjnej marki Canon. Połączenie zaawansowanych technologii, takich jak toner Consistently Vivid (CV) i elastyczny pas do przenoszenia pośredniego, gwarantuje wysoką, nagradzaną jakość wydruków. Etykiety są nacinane na automatycznych ploterach tnących wyposażone w system cięcia do odczytywania znaczników za pomocą kamer.

Nie mam projektu graficznego jak zamówić wydruk?

Udostępniamy dla naszych klientów prosty kreator gdzie można od początku wykonać projekt graficzny lub wgrać posiadany plik. Wystarczy skorzystać z przycisku “Projektuj naklejkę!“, po wykonaniu projektu zostanie wyświetlony projekt do końcowej akceptacji – taki plik trafi do nas na produkcję. Czerwona linia w kreatorze to linia nacinania nie jest ona drukowana jest to miejsce w którym naklejka będzie nacięta. Jeśli projekt jest gotowy zalecamy wgranie go do kreatora – przyspieszy to realizację zamówienia.

Jak długo czeka się za zamówieniem?

Od czasu złożenia zamówienia potrzebujemy około 3 dni roboczych na realizację zamówienia, w tym czasie trwa produkcja naklejek. Towar wysyłamy kurierem DPD lub Inpost zapakowane w sztywne koperty kurierskie lub pudełka kartonowe.

Jakie pliki przesłać do druku?

Formaty: JPG, TIFF, CDR, PDF, EPS | Prace w kolorystyce CMYK | Głęboka czerń: C:60%, M:60%, Y:60%, K:100% | Czcionki: Zamienione na krzywe | Elementy nie mogą być poblokowane. Minimalny spad 2 mm, margines – istotne elementy oddalone od linii cięcia o około 2 mm. Dla grafiki dla zapewnienia wysokiej jakości druku zlecana rozdzielczość to 300 dpi.


Drukujemy na Cyfrowej maszynie Canon

W zależności od nakładu i materiału produkcyjnego naklejki papierowe możemy dla naszych klientów zadrukować na różne sposoby. Najczęściej naklejki wytwarzamy techniką cyfrową, a końcowy nacinanie odbywa się na automatach tnących.

Oferujemy nadruk na papierze samoprzylepnym połysk, mat, eko-kraft. Cała produkcja jest praktycznie zautomatyzowana na ostatnim etapie produkcji naklejki są wycinane na gilotynie w wygodne arkusze.

Cyfrowy finishing naklejek

Naklejki nacinamy ploterami marki Summa, Graphtec oraz Secabo. Cały proces jest zautomatyzowany nie potrzeba wykonywać drogich wykrojników.

Dzięki temu produkcja naklejek zapewnia precyzyjne i wyraźne wycięcie, co gwarantuje perfekcyjny efekt końcowy.

Oferujemy nacinanie naklejek o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu dostosujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zapytanie o Naklejki kalkulator

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PPHU IKOLOR Karol Podgórski z siedzibą w Pleszewie 63-300, na ulicy Wschodniej 6 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym[rozwiń] momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego administratora info@ikolor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych[rozwiń] podanych w powyższym formularzu jest PPHU IKOLOR Karol Podgórski z siedzibą w Pleszewie 63-300, na ulicy Wschodniej 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora, Karola Podgórskiego na adres info@ikolor.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Zapytaj handlowca

  Skontaktuj się z nami i powiedz do czego ma służyć etykieta, służymy pomocą na każdym etapie zamówienia

  +48 510 808 634

  od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 8:00 do 16:00

  biuro@ikolor.pl


  Polecane
  produkty

  W Internetowej Drukarni Naklejek oferujemy w konkurencyjnych cenach jednakowo naklejki papierowe jak też ich foliowe odpowiedniki. Przyjmiemy zamówienia na wykonanie przezroczystych czy srebrnych naklejek oraz pozbawionych kleju, czy produktów łatwo usuwalnych.

  zobacz

  Naklejki Adhezyjne bez kleju

  Bezklejowe, łatwe w aplikacji, wielokrotnego użytku. zamów online Szukasz...

  Sprawdź Ofertę

  Naklejki DIE-CUT

  Wycinane na wylot po obrysie idealny gadżet reklamowy. Naklejki...

  Sprawdź Ofertę

  Naklejki foliowe POWER STICK

  Na trudne chropowate powierzchnie z bardzo mocnym klejem. Odporne...

  Sprawdź Ofertę