ul. Wschodnia 6, Pleszew

Naklejki papierowe Eko-Kraft

Wykonane na ekologicznym kremowym papierze z prążkami.

Chcesz wyróżnić swoją markę spośród tłumu i jednocześnie dbać o środowisko? Wypróbuj nasze ekologiczne naklejki wykonane na papierze ekokraft z paskami.

Nasze naklejki nie tylko są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie, ale także ekologiczne. Papier ekokraft, z którego są wykonane, jest w pełni biodegradowalny i pochodzi z recyklingu. Dzięki paskom na papierze, druk wygląda bardzo naturalnie i rustykalnie, co na pewno przyciągnie uwagę klientów.








Cena brutto:

Cena netto:



Projektuj naklejkę!



Dowolny kształt

Dobrze wyposażony w technologię cyfrową park maszynowy pozwala na precyzyjne cięcie po dowolnym, wybranym przez Klienta kształcie. Unikamy dzięki temu zbyt wysokich kosztów wykrojników.

Odporność

Nasze nalepki wykonane są z wysokiej jakości foli PCV Polskich i Niemieckich producentów dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne oraz są wodoodporne.

Kolorystyka CMYK

Wysoką jakość naklejek zapewniają nowoczesne maszyny do druku eco-solventowego. W naszej drukarni znajdują się maszyny światowej klasy producentów takich jak Mutoh i Roland

Personalizacja

Odpowiednio dobrane urządzenia oraz umiejętności pracowników pozwalają na personalizacje etykiet. Możemy personalizować etykiety w dowolny sposób: numery, daty, imiona dla nas to nie problem.


Najczęściej zadawane pytania

Jakie są cechy naklejek papierowych Eko-Kraft?

Naklejki są wykonane na ekologicznym kremowym papierze z prążkami. Są trwałe, odporne na ścieranie i przyjazne dla środowiska. Papier eko-kraft, z którego są wykonane, jest biodegradowalny i pochodzi z recyklingu. Dzięki prążkom na papierze, nadruk wygląda naturalnie i rustykalnie.

Jak wyróżnić swoją markę przy użyciu naklejek papierowych Eko-Kraft?

Naklejki przyciągną uwagę klientów dzięki naturalnemu wyglądowi i rustykalnemu nadrukowi. Naklejki pomogą wyróżnić Twoją markę z tłumu. Działasz proekologicznie, poprzez używanie ekologicznego papieru eko-kraft.

Czy naklejki papierowe Eko-Kraft są personalizowalne?

Tak, naklejkom papierowym możemy nadać dowolny kształt wybrany przez klienta. Na powierzchni naklejek mogą znajdować się dowolne treści i obrazy, indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta.

Jakiej maszyny używamy do drukowania na naklejkach?

Do drukowania na naszych naklejkach papierowych używamy nowoczesnej maszyny cyfrowej Canon. Dzięki temu tekst i numeracja zawsze pozostaje czytelna.

Jakie są korzyści ekologiczne używania naklejek papierowych Eko-Kraft?

Papier eko-kraft, z którego są wykonane naklejki, jest biodegradowalny i pochodzi z recyklingu.


Dowolny kształt eko naklejek

Naklejkom papierowym możemy nadać dowolny, wybrany przez klienta kształt. Na powierzchni mogą znajdować się dowolne treści czy też obrazy w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Tekst i numeracja zawsze pozostaje czytelne druk odbywa się na nowoczesnej maszynie cyfrowej Canon.

Możemy wydrukować na papierowych naklejkach dowolny wzór według Twojego wyboru. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich do oznaczania produktów, reklamowania swojej marki czy promowania wydarzenia, nasze ekologiczne naklejki są idealnym rozwiązaniem.

Zadbaj o środowisko i jednocześnie promuj swoją markę za pomocą naszych unikalnych naklejek ekokraft.

Drukujemy na Cyfrowej maszynie Canon

W zależności od nakładu i materiału produkcyjnego naklejki papierowe możemy dla naszych klientów zadrukować na różne sposoby. Najczęściej naklejki wytwarzamy techniką cyfrową, a końcowy nacinanie odbywa się na automatach tnących.

Oferujemy nadruk na papierze samoprzylepnym połysk, mat, eko-kraft. Cała produkcja jest praktycznie zautomatyzowana na ostatnim etapie produkcji naklejki są wycinane na gilotynie w wygodne arkusze.

Cyfrowy finishing naklejek

Naklejki nacinamy ploterami marki Summa, Graphtec oraz Secabo. Cały proces jest zautomatyzowany nie potrzeba wykonywać drogich wykrojników.

Dzięki temu produkcja naklejek zapewnia precyzyjne i wyraźne wycięcie, co gwarantuje perfekcyjny efekt końcowy.

Oferujemy nacinanie naklejek o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu dostosujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zapytanie o Naklejki papierowe Eko-Kraft

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PPHU IKOLOR Karol Podgórski z siedzibą w Pleszewie 63-300, na ulicy Wschodniej 6 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym[rozwiń] momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego administratora info@ikolor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych[rozwiń] podanych w powyższym formularzu jest PPHU IKOLOR Karol Podgórski z siedzibą w Pleszewie 63-300, na ulicy Wschodniej 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora, Karola Podgórskiego na adres info@ikolor.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Zapytaj handlowca

  Skontaktuj się z nami i powiedz do czego ma służyć etykieta, służymy pomocą na każdym etapie zamówienia

  +48 510 808 634

  od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 8:00 do 16:00

  biuro@ikolor.pl


  Polecane
  produkty

  W Internetowej Drukarni Naklejek oferujemy w konkurencyjnych cenach jednakowo naklejki papierowe jak też ich foliowe odpowiedniki. Przyjmiemy zamówienia na wykonanie przezroczystych czy srebrnych naklejek oraz pozbawionych kleju, czy produktów łatwo usuwalnych.

  zobacz

  Naklejki Adhezyjne bez kleju

  Bezklejowe, łatwe w aplikacji, wielokrotnego użytku. zamów online Szukasz...

  Sprawdź Ofertę

  Naklejki DIE-CUT

  Wycinane na wylot po obrysie idealny gadżet reklamowy. Naklejki...

  Sprawdź Ofertę

  Naklejki foliowe POWER STICK

  Na trudne chropowate powierzchnie z bardzo mocnym klejem. Odporne...

  Sprawdź Ofertę