ul. Wschodnia 6, Pleszew

Naklejki usuwalne EASY DOT

Proste w aplikacji naklejki wielkrotnego użytku.

zamów online

Jeśli potrzebujesz naklejki, która można usunąć z produktu bez zostawienia śladów po kleju, to EASY DOT jest stworzony specjalnie dla Ciebie. To produkty stworzone do krótkoterminowej reklamy lub innych tymczasowych zastosowań. Nasze naklejki mają lekką warstwę kleju, która nie pozostawia żadnych śladów po zdjęciu. Jest to idealne rozwiązanie dla tymczasowych promocji, ogłoszeń, edycji i wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że docenisz również możliwość wielokrotnego użytkowania naklejki. Oferujemy je w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach wybranych przez klienta. Wybierz EASY DOT i ciesz się łatwym i efektywnym sposobem na tymczasową reklamę!

Dowolny kształt

Dobrze wyposażony w technologię cyfrową park maszynowy pozwala na precyzyjne cięcie po dowolnym, wybranym przez Klienta kształcie. Unikamy dzięki temu zbyt wysokich kosztów wykrojników.

Odporność

Nasze nalepki wykonane są z wysokiej jakości foli PCV Polskich i Niemieckich producentów dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne oraz są wodoodporne.

Kolorystyka CMYK

Wysoką jakość naklejek zapewniają nowoczesne maszyny do druku eco-solventowego. W naszej drukarni znajdują się maszyny światowej klasy producentów takich jak Mutoh i Roland

Personalizacja

Odpowiednio dobrane urządzenia oraz umiejętności pracowników pozwalają na personalizacje etykiet. Możemy personalizować etykiety w dowolny sposób: numery, daty, imiona dla nas to nie problem.


Najczęściej zadawane pytania

Czym są naklejki usuwalne EASY DOT?

Naklejki usuwalne EASY DOT to specjalne naklejki, które mogą być łatwo usunięte z produktu bez pozostawiania śladów kleju.

Jakie są zalety naklejek usuwalnych EASY DOT?

Naklejki usuwalne EASY DOT mają lekki klej i nie pozostawiają żadnych śladów po usunięciu. Ponadto, można je ponownie wykorzystać.

Gdzie najlepiej wykorzystać naklejki usuwalne EASY DOT?

Naklejki usuwalne EASY DOT są idealne do czasowych promocji, komunikatów, edycji i wydarzeń. Najczęściej są wykorzystywane w punktach sprzedaży do oznaczania ofert specjalnych, obniżek cen lub podkreślania cech produktów.

Na jakie produkty można nakładać naklejki usuwalne EASY DOT?

Naklejki usuwalne EASY DOT mogą być nakładane na książki, płyty DVD, sprzęt AGD, sprzęt elektryczny, odzież i wiele innych produktów, które są przeznaczone na prezent.

Czy istnieje możliwość dostosowania kształtu, wymiarów i kolorystyki naklejek usuwalnych EASY DOT?

Tak, naklejki usuwalne EASY DOT są oferowane w wybranych przez klienta kształtach, wymiarach i kolorystyce, co pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji.


Rzucają się w oczy

Wykorzystywane są głównie w punktach sprzedaży w celu promocji ofert specjalnych, jako oznaczenie obniżki cen czy podkreślenia wyjątkowych cech, czy funkcji produktów. Mogą być naklejane na książki, płyty DVD, sprzęt AGD, sprzęt elektryczny i odzież i na wszelkie produkty, które są przeznaczone na prezent. Ze względu na to, że zostały wyposażone w wyjątkowo lekki klej, po odklejeniu naklejki nie zostaje żaden – nawet najmniejszy ślad. Miejsce oznakowane naklejką nie wymaga dodatkowego czyszczenia. Nie ma też potrzeby zdrapywania resztek kleju czy samej naklejki. Są one wyjątkowo wygodne zarówno dla firm, sprzedawców, jak i przede wszystkim samych klientów.

Naklejki ponownego wykorzystania

Zdejmowane etykiety pomogą zwiększyć sprzedaż, budować świadomość marki i zaufanie konsumentów. Istotną zaletą tego typu naklejek jest fakt, że można je ponownie wykorzystać. Prostokątna etykieta o wymiarach 60 mm x 17 mm jest jedną z najpopularniejszych naklejek na karty podarunkowe, koperty z bonami czy premią oraz jeśli chodzi o oznaczenie drobnych, pojedynczych produktów. Można je też w miarę potrzeb i zamówienia klienta przyciąć do dowolnego rozmiaru i kształtu, tak aby odpowiadała szczegółom zamówienia i życzeniom klienta.

Zapytanie o Naklejki usuwalne EASY DOT

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PPHU IKOLOR Karol Podgórski z siedzibą w Pleszewie 63-300, na ulicy Wschodniej 6 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym[rozwiń] momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego administratora info@ikolor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych[rozwiń] podanych w powyższym formularzu jest PPHU IKOLOR Karol Podgórski z siedzibą w Pleszewie 63-300, na ulicy Wschodniej 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora, Karola Podgórskiego na adres info@ikolor.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Zapytaj handlowca

  Skontaktuj się z nami i powiedz do czego ma służyć etykieta, służymy pomocą na każdym etapie zamówienia

  +48 510 808 634

  od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 8:00 do 16:00

  biuro@ikolor.pl


  Polecane
  produkty

  W Internetowej Drukarni Naklejek oferujemy w konkurencyjnych cenach jednakowo naklejki papierowe jak też ich foliowe odpowiedniki. Przyjmiemy zamówienia na wykonanie przezroczystych czy srebrnych naklejek oraz pozbawionych kleju, czy produktów łatwo usuwalnych.

  zobacz

  Naklejki Adhezyjne bez kleju

  Bezklejowe, łatwe w aplikacji, wielokrotnego użytku. zamów online Szukasz...

  Sprawdź Ofertę

  Naklejki DIE-CUT

  Wycinane na wylot po obrysie idealny gadżet reklamowy. Naklejki...

  Sprawdź Ofertę

  Naklejki foliowe POWER STICK

  Na trudne chropowate powierzchnie z bardzo mocnym klejem. Odporne...

  Sprawdź Ofertę