ul. Wschodnia 6, Pleszew

Naklejki Adhezyjne bez kleju

dodano: 02.03.2017

Bezklejowe, łatwe w aplikacji, wielokrotnego użytku.

Naklejki adhezyjne nie posiadają warstwy kleju, dzięki czemu nie pozostawiają śladów na powierzchni, na której były aplikowane. Mają szeroki zakres zastosowań, można je bowiem aplikować na różnych powierzchniach, takich jak szkło, tworzywo sztuczne, metal. Naklejki adhezyjne mogą być aplikowane wiele razy bez utraty przyczepności. Jedynym warunkiem jest zadbanie by powierzchnia, na której będzie aplikowana naklejka była gładka, sucha oraz czysta. Ponadto naklejki adhezyjne mogą być przechowywane po użyciu, jednak wyłącznie na materiale podkładowym.

Dowolny nakład

Kilka, kilkaset, kilka tysięcy…   sztuk i to szybko. Bez ograniczeń ilości. Możemy dowolnie kontrolować nakład.

Konfekcja

Klient decyduje o tym jak oddawane mają być naklejki czy w rulonie, arkuszach lub wycięte sztuki.

Kolorystyka CMYK

Wysoką jakość naklejek zapewniają nowoczesne maszyny do druku eco-solventowego. W naszej drukarni znajdują się maszyny światowej klasy producentów takich jak Mutoh i Roland.

Personalizacja 

Odpowiednio dobrane urządzenia oraz umiejętności pracowników pozwalają na personalizacje etykiet. Możemy personalizować etykiety w dowolny sposób: numery, daty, imiona dla nas to nie problem.

Dowolny kształt

Dobrze wyposażony w technologię cyfrową park maszynowy pozwala na precyzyjne cięcie po dowolnym, wybranym przez Klienta kształcie. Unikamy dzięki temu zbyt wysokich kosztów wykrojników.

Odporność

Nasze nalepki wykonane są z wysokiej jakości foli PCV  Polskich i Niemieckich producentów dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne oraz są wodoodporne.


Polecane
produkty

W Internetowej Drukarni Naklejek oferujemy w konkurencyjnych cenach jednakowo naklejki papierowe jak też ich foliowe odpowiedniki. Przyjmiemy zamówienia na wykonanie przezroczystych czy srebrnych naklejek oraz pozbawionych kleju, czy produktów łatwo usuwalnych.

zobacz

Naklejki DIE-CUT

Wycinane na wylot po obrysie idealny gadżet reklamowy. Naklejki...

Sprawdź Ofertę

Naklejki przezroczyste

Wykonane na transparentnej folii, możliwość druku białym kolorem. zamów...

Sprawdź Ofertę