ul. Wschodnia 6, Pleszew

Naklejki DIE-CUT

dodano: 02.03.2017

Naklejki cięte z papierem podkładowym Die-Cut.

Naklejki Die-Cut wykonywane są dzięki nowej technologi FLEX-CUT dlatego naklejka ma wycinany również papier podkładowy. Dzięki czemu naklejki mają niepowtarzalny wygląd oraz kształt. Idealnie sprawdzą się jako gadżet reklamowy lub do promocji produktu. Nasz dział graficzny pomoże Państwu na każdym etapie produkcji aby wykonać jak najlepsze naklejki.

Dowolny nakład

Kilka, kilkaset, kilka tysięcy…   sztuk i to szybko. Bez ograniczeń ilości. Możemy dowolnie kontrolować nakład.

Konfekcja

Klient decyduje o tym jak oddawane mają być naklejki czy w rulonie, arkuszach lub wycięte sztuki.

Kolorystyka CMYK

Wysoką jakość naklejek zapewniają nowoczesne maszyny do druku eco-solventowego. W naszej drukarni znajdują się maszyny światowej klasy producentów takich jak Mutoh i Roland

Personalizacja 

Odpowiednio dobrane urządzenia oraz umiejętności pracowników pozwalają na personalizacje etykiet. Możemy personalizować etykiety w dowolny sposób: numery, daty, imiona dla nas to nie problem

Cięcie na wylot!

Naklejki są przecięte na wylot razem z papierem podkładowym co zapewnia estetyczny wygląd naklejek nie potrzebują one już dalszej obróbki – są gotowe do rozdawania.

Odporność

Nasze nalepki wykonane są z wysokiej jakości foli PCV  Polskich i Niemieckich producentów dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne oraz są wodoodporne.


Polecane
produkty

W Internetowej Drukarni Naklejek oferujemy w konkurencyjnych cenach jednakowo naklejki papierowe jak też ich foliowe odpowiedniki. Przyjmiemy zamówienia na wykonanie przezroczystych czy srebrnych naklejek oraz pozbawionych kleju, czy produktów łatwo usuwalnych.

zobacz

Naklejki DIE-CUT

Wycinane na wylot po obrysie idealny gadżet reklamowy. Naklejki...

Sprawdź Ofertę

Naklejki przezroczyste

Wykonane na transparentnej folii, możliwość druku białym kolorem. zamów...

Sprawdź Ofertę