ul. Wschodnia 6, Pleszew

Druk w technologii UV

dodano: 09.08.2021

Z przyjemnością informujemy, że nasza drukarnia została wyposażona w nowoczesną maszynę UV Pegasus, która rewolucjonizuje proces drukowania. Dzięki jej unikalnym właściwościom, nasza drukarnia może zaoferować Państwu jeszcze lepsze i bardziej wyszukane rozwiązania.

Maszyna UV Pegasus jest wyjątkowa ze względu na swoją siedmio-kolorową paletę, która pozwala na uzyskanie jeszcze większej gamy kolorów i odcieni. Dzięki temu, nasze druki zyskują na jakości i wyrazistości, a Państwa projekty będą się wyróżniać na tle innych.

Jednym z największych atutów maszyny UV Pegasus jest możliwość drukowania białą farbą. Dzięki niej, możemy uzyskać perfekcyjny poddruk na materiałach bezbarwnych, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej liczby wariantów druku. Dlatego, jeśli chodzi o drukowanie na różnorodnych materiałach, nasza maszyna UV Pegasus jest niezrównana.


Polecane
produkty

W Internetowej Drukarni Naklejek oferujemy w konkurencyjnych cenach jednakowo naklejki papierowe jak też ich foliowe odpowiedniki. Przyjmiemy zamówienia na wykonanie przezroczystych czy srebrnych naklejek oraz pozbawionych kleju, czy produktów łatwo usuwalnych.

zobacz

Naklejki DIE-CUT

Wycinane na wylot po obrysie idealny gadżet reklamowy. Naklejki...

Sprawdź Ofertę

Naklejki przezroczyste

Wykonane na transparentnej folii, możliwość druku białym kolorem. zamów...

Sprawdź Ofertę