Reklamacje i zwroty

Każda reklamacja powinna być zgłoszona drogą mailową na: biuro@ikolor.pl. Zamówienie nie może podlegać reklamacji jeśli nie zostało przygotowane zgodnie z naszymi wymogami. Reklamacja rozpatrywane są do 14 dni.

Towary zakupione na aukcji nie podlegają Prawu do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Towary te są produkowane w pojedynczych partiach na indywidualne zamówienie i według indywidualnych ustaleń z klientem (produkcja dedykowana dla zamawiającego z projektów przesłanych przez zamawiającego). Z tego tytułu towary nie podlegają przepisom mówiącym o możliwości zwrócenia towarów zamówionych na odległość w ciągu 14 dni od daty zakupu. Podstawa prawna: ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Nowa ustawa o prawach konsumenta przewiduje następujące wyjątki od prawa odstąpienia od umowy – prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.


Polecane
produkty

W Internetowej Drukarni Naklejek oferujemy w konkurencyjnych cenach jednakowo naklejki papierowe jak też ich foliowe odpowiedniki. Przyjmiemy zamówienia na wykonanie przezroczystych czy srebrnych naklejek oraz pozbawionych kleju, czy produktów łatwo usuwalnych.

zobacz

Naklejki i etykiety foliowe

Wysoką trwałość naklejek w warunkach zewnętrznych oraz odporność na wodę.

Sprawdź Ofertę

Naklejki i etykiety papierowe

Wykonane na ekologicznym kremowym papierze z prążkami.

Sprawdź Ofertę

Naklejki hologramowe

Błyszczą się w kolorach tęczy dając ciekawy efekt wizualny.

Sprawdź Ofertę